HAKKIMIZDA


Uğur Toprakçılık - Bahçe Toprağı

UĞUR TOPRAK

1990dan beri toprak ve toprak ürünlerinde yüksek kalite ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve deneyimli teknik elamanlarimizdan olusan kadromuz ile beraber genis makina ve kamyon parkurumuzla, hertürlü bitkisel toprak , gübreli toprak, elenmiş toprak, pomzalı toprak, torf çeşitlerimizle ve çuval toprağımızla garantili hizmet vermekteyiz ayrıca nakliye ve makina kiralama hizmetleri vermekteyiz.


Doğadan aldığımız enerji ve çalışma azmi ile yeniliklere açık ve vizyonu geniş bir şirket olma yolunda epey yol aldığımızı düşünüyoruz.Yaşadığınız ortamları yaşayan ortamlara çevirmeniz için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.


MİSYONUMUZ

Tecrübeli ekibiyle dış kaynak bağlantılarını sürekli güçlendirip arttıran Uğur Toprak, ticaretin etik kurullarına gerekli önemi vererek, güvenilir bir isim olmuştur.

Finansal gücü, profesyonel ekibiyle farklı sektörlerdeki üreticilerin ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Uğur Toprak özverili ve disiplinli çalışmalarının en büyük motivasyon kaynağıdır. Uğur Toprak, gübre üretim pazarlarında aktif faaliyet göstererek, müşterilerinin taleplerine göre çeşitli ürünler sağlamaktadır.

Uğur Toprak, sektörün dinamizmine ve artan küresel rekabete daha iyi uyum sağlamak amacıyla genç, yenilikçi, dinamik kadrosuyla ve yeni müşterileriyle daha hızlı büyümeyi hedeflemektedir. Bu hedef ile 1990 yılında çalışmalarımıza ve araştırmalarımıza başladık.


Vizyonumuz

Vizyonumuz Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak

?>